نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد شوینده استانبول ترکیه

اکسپو سنتر استانبول
10 خرداد 1402 الی 12 خرداد 1402
26 آذر 1401 الی 1 خرداد 1402

پنجمین نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد شوینده استانبول ترکیه 2023 از 10 لغایت 12 خرداد 1402 در محل اکسپوسنتر استانبول برگزار می گردد.

پنجمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد شوینده استانبول ترکیه Cosmetics & Home Care Ingredients 2023 همزمان با نمایشگاه بین المللی غذا و مواد غذایی و نمایشگاه داروسازی در خرداد 1402 در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود. 

با توجه به روابط نزدیک دو کشور ایران و ترکیه و با عنایت به اینکه این نمایشگاه می تواند بستر معرفی توانمندی های شرکت های ایرانی در حوزه مواد غذایی به بسیاری از مخاطبین بین المللی باشد؛ اگر مجموعه شما در حوزه غذا و مواد غذایی فعال می باشد؛ پیشنهاد می گردد تا در این نمایشگاه حاضر شوید.

 

درباره این نمایشگاه:

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی استانبول ترکیه که برای اولین بار در سال 2015 برگزار شد، توجه زیادی را از سوی صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت شخصی، شوینده و محصولات مراقبت در منزل که یکی از مهمترین زیرشاخه های صنعت شیمی است به خود جلب کرد. رشد بخش لوازم آرایشی، مراقبت شخصی و محصولات مراقبت از خانه در بازار خاورمیانه با سرعت در حال افزایش است و اهداف افزایش حجم صادرات به این بازارها نیز علاقه شرکت‌های فعال در بخش لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت خانگی در جهان را به نمایشگاه‌های تخصصی این منطقه که نقش مهمی را ایفا می‌کنند، افزایش داده است.

 

گروه های کالایی نمایشگاه:

مواد شوینده و پاک کننده

محصولات سلولزی و بهداشتی

محصولات محافظتی پوست، مو، ناخن، دهان و دندان

عطر و اسپری

رنگ مو

محصولات محافظتی کودک

خوشبو کننده هوا، حشره کش، واکس

اسپا و تناسب اندام

اسانسها و مکملها

مواد اولیه واسطه ای

خدمات مشاوره ای، کلینک زیبایی و بهداشتی

مراکز علمی و تحقیقاتی

نشریات تخصصی صنایع بسته بندی

توزیع، پخش و فروش

لوازم و وسایل آرایشگری، آرایشگاهی و مراقبت از پوست

ماساژ

دستگاه های نظافتی

سایر ماشین آلات و صنایع وابسته

 

مخاطبین نمایشگاه:

خریداران و فعالان و تولیدکنندگان در حوزه های:

مواد اولیه و اجزای لوازم آرایشی و بهداشتی

محصولات مراقبت شخصی

مواد اولیه و اجزای محصولات شوینده و مراقبت از منزل

عطرها

خدمات آزمایشگاهی و محصولات

سیستم های بسته بندی

شرکت های مشاوره

انجمن های مرتبط

دانشگاه ها

مطبوعات

 

آمار نمایشگاه سال گذشته:

در سال 2022، نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی میزبان 135 شرکت مستقیم و نمایندگی بود که 96 شرکت غرفه دار خارجی و از بین 5266 بازدیدکننده آن 973 بازدیدکننده خارجی بوده اند.

در خصوص کنفرانس ها، متخصصان صنعت 15 ارائه تجاری و علمی و 1 پانل را در مدت 3 روز ارائه نمودند.

 

حامیان نمایشگاه:

اتاق بازرگانی ترکیه

 

اکسپو سنتر استانبول:

مرکز نمایشگاه استانبول در مجموعه مرکز تجارت جهانی استانبول واقع شده است. مرکز نمایشگاه استانبول (IFM) بزرگترین منطقه نمایشگاهی ترکیه است. این مرکز بیش از 249000 متر مربع وسعت دارد و مساحت کلی قابل اجاره 98000 متر مربع است که از 11 سالن نمایشگاهی تشکیل شده است. تمامی این سالن ها توسط WTC استانبول اداره می شود.

WTC استانبول در حال حاضر هر سال میزبان حدود 100 نمایشگاه است. 

 

فراخوان شرکت در پاویون ایران و هیأت تجاری در نمایشگاه:

مهلت ثبت نام تا 2 خرداد 1402

مهم: با توجه به متراژ فضای اختصاصی پاویون ایران، زمان ثبت نام در الویت جانمایی غرفه‌ها و اختصاص خدمات و هزینه‌ها تاثیرگذار می باشد.

مجری برگزاری پاویون و هیات تجاری ایران، شرکت بانیان امید

ثبت نام در سامانهwww.banianonline.ir

پکیچ غرفه های پاویون از ۶ مترمربع به بالا

نکته بسیار مهم: در خصوص حمل کالاهای نمایشگاهی، امور گمرکی و ترخیص تمامی کالاها 45 روز قبل از تاریخ شروع نمایشگاه می بایست انجام گردد تا در موعد مقرر کالای نمایشگاهی در غرفه شما تحویل داده شود و در غیر اینصورت شرکت بانیان امید مسولیتی در خصوص حمل کالاهای نمایشگاهی نخواهد داشت.

اجاره فضای غرفه و غرفه سازی با تجهیزات استاندار نمایشگاهی شامل: پانل اطراف، موکت، 1 عدد میز، 3 عدد صندلى، یک عدد کانتر، 3 عدد لامپ 100 وات، کتیبه ( نام برند/شرکت) ( حداکثر 20 حرف)، یک سوکت برق

پکیج مسافرتی ویژه غرفه داران و هیأت تجاری شامل پرواز، 6 شب اقامت هتل چهار ستاره تاپ به همراه صبحانه، ترانفسر فرودگاهی، ترانسفر روزانه رفت و برگشت از هتل به نمایشگاه و بالعکس در ایام نمایشگاه، ریجستری جهت بازدید از نمایشگاه ویژه هیات تجاری، یک مترجم همراه گروه، هماهنگی جلسات تجاری، یک گشت شهری به همراه یک وعده شام، حضور نماینده شرکت جهت هماهنگی ها، راهنمایی و رسیدگی به امور در طول سفر، سیم کارت

📞

کسب اطلاعات بیشتر ۰۲۱-۷۴۵۰۱۰۰۰ داخلی ۱۱۰ خانم بیگی