نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو روسیه

اکسپوسنتر مسکو
18 September 2023 to 21 September 2023
25 May 2023 to 10 September 2023

این نمایشگاه مشارکت کنندگانی در زمینه های روشنایی، اتوماسیون ساختمان، خانه هوشمند و سیستم های امنیتی خانگی را گرد هم می آورد.

نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو روسیه (INTERLIGHT RUSSIA- INTELLIGENT BUILDING RUSSIA) از ۲۷ الی ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه نورپردازی مسکو (Interlight Moscow) تنها نمایشگاه در روسیه و کشورهای حوزه اوراسیا است که کل گستره محصولات مرتبط با حوزه های نورپردازی را پوشش می دهد. نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو روسیه، هر ساله جایگاه خود را به عنوان رویداد اصلی حرفه ای برای کارشناسان این صنعت تثبیت می کند. در آخرین دوره این نمایشگاه، 209 شرکت از ٢١ کشور در 13750 متر مربع محوطه نمایشگاهی، محصولات و راه حل های مبتکرانه شان را در زمینه نورپردازی تزئینی و تکنیکی، اتوماسیون ساختمان و مهندسی برق معرفی کردند.

 

مخاطبان بازدیدکننده این نمایشگاه طراحان، معماران، شهرسازان، مهندسان، برق‌کاران و ساختمان سازان هستند. این رویدادها در چارچوب نمایشگاه به گونه‌ای برگزار می‌شوند که تولیدکنندگان و نمایندگان برندهای معتبر جهانی فعالانه با متخصصان تعامل داشته باشند.

 

گروه کالایی:

روشنایی فنی

مهندسی برق

لامپ های برقی

سیستم های امنیتی یکپارچه

خانه هوشمند

نورپردازی جشن

شهر هوشمند

نورپردازی تزئینی

اجزاء

اتوماسیون ساختمان

 

بازدیدکنندگان:

نورپردازی:

69% نورپردازی تزئینی

68% روشنایی فنی

34% لامپ برقی

28 درصد اجزاء

26% نورپردازی جشن

 

ساختمان:

40% خانه هوشمند

38% مهندسی برق

22% اتوماسیون ساختمان

19% شهر هوشمند

17% سیستم های امنیتی

 

پروفایل بازدیدکنندگان

47% توزیع / تجارت عمده

20% معماری / طراحی

33% درصد خرده فروشی

15% ساخت و ساز / مهندسی

20% سازنده

9% نصب / یکپارچه سازی