شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
19 مرداد 1403 الی 22 مرداد 1403
19 آذر 1402 الی 19 مرداد 1403

در صورت تمایل جهت حضور به عنوان مشارکت کننده نمایشگاه صنعت مالی، با تکمیل فرم درخواست در این سامانه، ثبت نام شما انجام خواهد شد. لطفا در نظر داشته باشید، زمان ثبت نام تعیین کننده الویت جانمایی غرفه ها و قرارگیری در لیست مشارکت کنندگان قطعی نمایشگاه خواهد بود.

دوره شانزدهم نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) با رویکرد ایجاد فضای جذاب برای مخاطبین و فعالین حوزه های مرتبط با صنعت مالی جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای این صنعت و نیز تلاش در جهت افزایش دانش مالی عموم افراد جامعه؛ با نگاهی ویژه به گسترش روابط مالی بین المللی جهت رفع موانع موجود برای صادرکنندگان ایرانی، برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه با توجه به موضوعات روز حوزه مالی کشور، با هدف ارتقای سطح رویداد و مشارکت نخبگان در روند برگزاری نمایشگاه و رویدادهای جانبی؛ کمیته علمی رویداد با حضور چهره های شاخص صنعت مالی ایران برای نخستین بار تشکیل می گردد. همچنین جهت مشارکت بیشتر فعالین، علاقه مندان و جوانان؛ رویدادهایی با عناوین ذیل به صورت همزمان برگزار خواهد شد:

فین استارز: (این رویداد توسط معاونت علمی ریاست جمهور مدیریت می شود.) در این بخش از نمایشگاه، استارتاپ های فعال در حوزه فناوری‌های مالی دارای فضای اشتراکی هستند و به معرفی زمینه‌های کاری و ارائه آخرین دستاوردها و ایده‌های خود می‌پردازند و برترین های حوزه های فین تکی در روز پایانی نمایشگاه معرفی می گردند.

رویداد مالی شو: این بخش با حضور چهره های شناخته شده (اینفلونسر) در حوزه های صنعت مالی در استیج استریم آنلاین واقع در فضای نمایشگاه در قالب پنل های تخصصی، مناظره، تحلیل بازار، گزارش و مصاحبه؛ برگزار خواهد شد.

رویداد مالی سنتر: (این رویداد توسط دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران مدیریت می شود.) در این بخش الف) آموزش دانش مالی به نسل جوان، دانش آموزان، دانشجویان و بزرگسالان در قالب ورکشاپ های 1 ساعته و تور بازدید از نمایشگاه ب) پاویون محصولات فرهنگی در حوزه صنعت مالی، همزمان با نمایشگاه؛ رقم می خورد.

مالی رسانه: جایگاه ویژه حضور رسانه ها در نمایشگاه در قالب یک فضای اختصاصی ستاد خبری نمایشگاه و استیج ویژه برگزاری نشست ها و مصاحبه های خبری رسانه های حاضر در نمایشگاه است.

فاینکس تی وی: (این رویداد با مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار انجام می شود.) جایگاه ویژه ای در یکی از سالن های اصلی نمایشگاه جهت ضبط تصویری (با امکان استریم آنلاین و پخش تلویزیونی) مصاحبه هایی که توسط مجری برنامه با چهره های شاخص صنعت مالی ایران صورت می پذیرد، در نظر گرفته شده است.

انتخاب برترین ها: تقدیر از برترین های نمایشگاه در بخش غرفه برتر در مراسم اختتامیه این نمایشگاه صورت خواهد پذیرفت.

حضور رسانه ها: در این دوره از نمایشگاه روزنامه ها، نشریات، پایگاه های خبری و خبرگزاری های در قالب مشارکت کننده در نمایشگاه حاضر خواهند بود. همچنین پخش زنده از محیط نمایشگاه از طریق شبکه های رادیویی همچون رادیو جوان انجام خواهد شد. تامین برنامه های مشارکتی با یکی از شبکه های یک و یا دو سیما، در برنامه ریزی های این رویداد قرار دارد.

رویدادهای بین المللی:

کنفرانس ها، همایش ها، هم اندیشی ها و فوروم هایی با موضوع گسترش روابط مالی با کشورهای منطقه در 5 بخش ذیل در حوزه بین الملل در دست اقدام است:

بانکداری

گمرک

صنعت بیمه

جذب سرمایه های خارجی

بازار سرمایه