نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول (Paint Istanbul و TurkCoat)

مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
19 اردیبهشت 1403 الی 21 اردیبهشت 1403
14 آذر 1402 الی 5 اردیبهشت 1403

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول نمایشگاهی پیشرو در صنعت رنگ و پوشش ترکیه می باشد.

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول درباره صنعت بین المللی رنگ، مواد اولیه، مواد کمکی و کنگره های فنی می باشد که یکی از بزرگترین کنگره ها در صنعت رنگ محسوب می شود. صنعت رنگ و پوشش یک بازار 164 میلیارد دلاری در سراسر جهان محسوب می شود.

با ادغام، نمایشگاه رنگ و پوشش؛ ترکیه برای اولین بار میزبان هر دو دسته از بازدیدکنندگان حرفه ای نمایشگاه رنگ استانبول و نیز نمایشگاه پوشش ترکیه خواهد بود.

این دوره از نمایشگاه فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط و تعامل میان تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و مشارکت‌کنندگان فراهم می‌نماید.

 

درباره نمایشگاه:

نهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، مواد اولیه رنگ، مواد شیمیایی ساختمانی و مواد اولیه چسب، تجهیزات آزمایشگاهی و تولیدی paintistanbul Turkcoat از 08 تا 10 می 2024 برابر با ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. 

این نمایشگاه یک پلت فرم منحصر به فرد برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خود برای ایجاد و توسعه تماس های تجاری جدید و ملاقات با آخرین تحولات در این بخش ارائه می دهد.

دوره گذشته این نمایشگاه با حضور بیش از 200 غرفه‌دار و با حضور غرفه‌داران خارجی از اروپا، خاور دور و کشورهای همسایه برگزار شد. این نمایشگاه میزبان 7211 متخصص صنعت بود که 1118 نفر از آنها خارجی از 80 کشور مختلف بودند.

 

گروه کالایی:

شرکت‌های مختلفی در حوزه صنایع رنگ، رزین، جوهر، پوشش‌های محافظ و عایق، مواد اولیه شیمیایی و صنعتی گرد هم می‌آیند. تمامی شرکت‌های فعال با هدف تأمین، توزیع، ارتباط و هم‌افزایی با زنجیره‌های تولید، عرضه و فروش در بستری پیشرفته همراه با نوآوری به عرصه تجارت مواد اولیه شیمیایی حضور می‌یابند.

 

محل برگزاری:

اکسپو سنتر استانبول - مرکز نمایشگاه استانبول در مجموعه مرکز تجارت جهانی استانبول واقع شده است. مرکز نمایشگاه استانبول (IFM) بزرگترین منطقه نمایشگاهی ترکیه است. این مرکز بیش از 249000 متر مربع وسعت دارد و مساحت کلی قابل اجاره 98000 متر مربع است که از 11 سالن نمایشگاهی تشکیل شده است. تمامی این سالن ها توسط WTC استانبول اداره می شود.

 

فراخوان شرکت در پاویون ایران و هیأت تجاری در نمایشگاه:

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول (Paint Istanbul و TurkCoat) 2024

مهلت ثبت نام تا 5 اردیبهشت 1403

مهم: با توجه به متراژ فضای اختصاصی پاویون ایران، زمان ثبت نام در الویت جانمایی غرفه‌ها و اختصاص خدمات و هزینه‌ها تاثیرگذار می باشد.

مجری برگزاری پاویون و هیات تجاری ایران، شرکت بانیان امید

ثبت نام در سامانهwww.banianonline.ir

پکیچ غرفه های پاویون از 9 مترمربع به بالا

نکته بسیار مهم: در خصوص حمل کالاهای نمایشگاهی، امور گمرکی و ترخیص تمامی کالاها 45 روز قبل از تاریخ شروع نمایشگاه می بایست انجام گردد تا در موعد مقرر کالای نمایشگاهی در غرفه شما تحویل داده شود و در غیر اینصورت شرکت بانیان امید مسولیتی در خصوص حمل کالاهای نمایشگاهی نخواهد داشت.

اجاره فضای غرفه و غرفه سازی با تجهیزات استاندار نمایشگاهی شامل: پانل اطراف، موکت، 1 عدد میز، 3 عدد صندلى، یک عدد کانتر، 3 عدد لامپ 100 وات، کتیبه ( نام برند/شرکت) ( حداکثر 20 حرف)، یک سوکت برق

پکیج مسافرتی ویژه غرفه داران و هیأت تجاری شامل 5 شب اقامت هتل چهار ستاره تاپ به همراه صبحانه، ترانفسر فرودگاهی، ترانسفر روزانه رفت و برگشت از هتل به نمایشگاه و بالعکس در ایام نمایشگاه، ریجستری جهت بازدید از نمایشگاه ویژه هیات تجاری، یک مترجم همراه گروه، هماهنگی جلسات تجاری، یک گشت شهری به همراه یک وعده شام، حضور نماینده شرکت جهت هماهنگی ها، راهنمایی و رسیدگی به امور در طول سفر، سیم کارت می باشد.

در صورتی که ثبت نام آنلاین از طریق آدرس وبسایت www.banianonline.ir صورت پذیرد، تمامی قوانین و مقررات مندرج در این وبسایت مورد تایید طرفین میباشد.

تمامی مکاتبات و اسناد و اعلان ها و ابلاغ ها، از طریق وبسایت www.banianonline.ir و حساب کاربری شرکت کننده به عمل خواهد آمد و به منزله ابلاغ رسمی و واقعی به شرکت کننده است.

با توجه به اینکه تمامی مکاتبات و ارتباطات با مشارکت کننده از طریق حساب کاربری ایجاد شده توسط مشارکت کننده می باشد، شرکت کننده متعهد می باشد حساب کاربری خود را بررسی و ملاحظه نماید.